Hasta Görüşleri Yazdır

 

Burada yayınlanmak üzere görüş bildirmek isterseniz lütfen tıklayınız

Sizlerden Gelen Görüşler:

12.10.2011

Sayın hocam Prof.Dr.Şeref Aktaş, meniskus yırtığı ve ön çapraz bağ ameliyatlarımı 5 ay önce gerçekleştirmiştiniz. Başarılı operasyon, yakın ilgi ve alakanız sayesinde bugün tekrar her türlü sportif aktivitede bulunabiliyorum. Çok teşekkürler.

Ahmet C. Eskiler

---

06.01.2012


Dr bey bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler

Mehmet N. Delikara

--

19.01.2012

Günaydın Hocam,1995 Doğumlu Oğlum T....E..T..\'nin Eylül 2003 yılında proksimal tibia anevrizmal kemik kisti operasyonunuzun,ameliyat sonrası tetkik ve önerilerinizi harfiyen yerine getirmemizin sonucunda 17/01/2012 de gözlemlediğiniz röntgen sonucu ile Size bir kez daha teşekkür etme fırsatı bulduk.E...nin Tüm röntgen arşivini muhafaza etmiş bulunmaktayım.Bilgilerinize.

Emine T....

--

26.03.2012

yıllardır çektiğim Hallug Vagus(ayaklarda kemik çıkıntısı)ameliyatını büyük korkulardan sonra 7.Mart.2012 tarihinde sayın Dr.Şeref Aktaş gerçekleştirdi.hla istirahatteyim,ameliyat sonrası öncesinde duyduğum ve beklediğim hiçbir rahatsızlık ve ızdırabı duynadım,bu konuda çok korkutulmama rağmen sadece Şeref beyi dinledim ve onun önerilerini yerine getirdim.Kendisine burdan binlerce kez teşekkür ederim,öncelikle insanlığı,sonra da dalındaki başarılarından ötürü takdire şayan bir insan,burdan soruyorum acaba kaç tane prf.kendi eliyle hastasının pansumanını yapar,hele esprileri muhteşem enerji veriyor hastaya,ona ameliyat olmakla ne kadr iasabetli bir karar verdiğim için de kendimi tebrik ediyorum,Sayın doktorumu tek kelime ile ifade ediyorum İNSAN GİBİ İNSAN..elleriniz dert görmesin

P. Sanli

---

29.08.2013

Kızım 4 yaşındayken her iki ayak ayak başparmağında tırnak batması nedeniyle 7 ay arayla iki kez Şeref bey tarafından ameliyat edilmişti. Şu anda 9 yaşında ve o günden beri şikayetleri tamamen düzeldi ve bir daha tekrarlanmadı. Şeref bey\'in o dönemdeki özenli yaklaşımını ve başarılı cerrahisini hiç unutmuyoruz. Tekrar teşekkürler Şeref bey.

D.Kaya

---

09.11.2013

Hocam,
8 yıl önce sol ayağımın kırıklı,çıkıklı,bağ yırtığını tamir ettiniz(tek açışta 3 ameliyat),6 ay sonra da Fibula\'ma taktığınız çeliği çıkarttınız(etti 4 ameliyat)Çok çabuk ayağa kalmıştım.Şu ana kadar da o bölgeyle ilgili hiçbir sorunum olmadı(işiniz garantiliymiş)Elinize sağlık,tekrardan çoook teşekkürler:)

Y.Pekyürek

-----

29.12.2013

Herkese geçmiş olsun.benim yaklaşık 3 senedir çözülemeyen kalça sıkışması rahatsızlığımı hocamızın başarılı operasyonu ile sonlandırdık inşALLAH.doğru tercih olduğunu ŞEREF beyin güler yüzü ve işinin eğli olduğunu bu tarz rahatsızlığı olanlara tavsiye ederim.

Ertan Zorlu